خرید آپارتمان در بوداپست: بهترین سرمایه گذاری در اروپا

در این مقاله تمامی اطلاعات لازم در باره شرایط خرید آپارتمان در بوداپست، پایتخت مجارستان را کسب خواهید کرد. همچنین، به شما خواهیم گفت که چرا بوداپست بهترین شهر در اتحادیه اروپا برای سرمایه گذاری در املاک می باشد.

خرید خانه در بوداپست
یکی از پروژه های مسکونی در بوداپست

شرکت “راهنمای مجارستان” با در اختیار داشتن وکلای مجرب و همکاری با شرکت املاک معتبر BROrganization در بوداپست، شما را در انتخاب ایده آل ترین ملک، یاری خواهد کرد. حتما برای دریافت مشاوره رایگان با ما تماس حاصل کنید!

چرا بوداپست؟

بوداپست یکی از زیبا ترین شهر های اروپا و به عنوان “پاریس” اروپای مرکزی معروف است. افراد بسیاری از کشور های مختلف طی چند سال گذشته به بوداپست مهاجرت کرده، و آن را به یک شهر بین المللی تبدیل کرده اند. به عنوان اصلی ترین دلایل انتخاب بوداپست برای زندگی می توان به گزینه های زیر اشاره کرد:

1. موقعیت جغرافیایی

بوداپست در مرکز اروپا و در حوزه شنگن می باشد. از این رو، به صورت زمینی، فاصله کمی با کشور های اتریش، سوئیس، آلمان، و ایتالیا دارد. همچنین، شرکت هوایی Wizz Air مجارستان که از ارزان ترین پرواز های دنیا به شمار می رود، شما را به تمامی شهر های اروپا متصل می کند.

2. جاذبه های توریستی

بوداپست یک شهر تاریخی و پر از ساختمان های قدیمی از دوران امپراتوری عثمانی و روم می باشد. بواپست در تابستان سال 2019 به عنوان بهترین مقصد گردشگری در اروپا انتخاب شد. همچنین، پیش بینی می شود که به دلیل کمتر شدن ارزش پول مجارستان و ارزانی، رکورد توریست در این کشور باز هم شکسته شود.

3. هزینه پایین زندگی

تمامی هزینه های زندگی در بوداپست بسیار پایین تر از دیگر شهر های اتحادیه اروپا می باشد. از جمله اجاره و خرید مسکن، خورد و خوراک، تحصیل، و مالیات.

4. ارزش روز افزون املاک

خرید آپارتمان به تمامی افرادی که به مجارستان مهاجرت می کنند توصیه می شود. حتی دانشجویان! زیرا که ارزش املاک در این شهر رو به افزایش است. یعنی با خرید ملک، نه تنها از پرداخت ماهیانه اجاره خلاص می شوید، بلکه هر موقعه که اقدام کنید می توانید با سودی خوب آن را به فروش برسانید.

بوداپست
بوداپست زیبا !

شرایط خرید آپارتمان در بوداپست

به عنوان یک فرد خارجی، شما می توانید به راحتی در مجارستان مالک 100% خانه مورد علاقه خود شوید! تمامی حق حقوق و تعهدات شما همانند یک شهروند مجاری خواهد بود. تنها نیاز به یک مجوز (به اصطلاح: AOB) از شهرداری بوداپست خواهید بود. این پروسه تشریفاتی بوده و به راحتی طی 30 روز دریافت خواهد شد.

طبق قوانین مجارستان، مراحل خرید ملک باید توسط یک وکیل صورت بگیرد. هیچ مالیاتی بر ملک در مجارستان وجود ندارد، و حتی موقع فروش ملک با سود، نیازی به پرداخت مالیات نخواهد بود.

مراحل خرید آپارتمان در بوداپست

  1. ابتدا باید جهت کسب اطلاعات تکمیلی و هماهنگی های اولیه با ما تماس بگیرید.
  2. ملک مورد نظر را با کمک شرکت BROrganization انتخاب کنید.
  3. بعد از انجام مذاکرات لازم با فروشنده، وکیل شما مراحل بعدی را جهت دریافت مجوز از شهرداری بوداپست انجام خواهد داد.
  4. یک جلسه بین وکیل، فروشنده، و خریدار صورت می گیرد. و تحت یک قرارداد، 10 تا 20 درصد ارزش ملک به عنوان سپرده، به مالک پرداخت می شود.
  5. بعد از آماده شدن مجوز، باقیمانده مبلغ به مالک پرداخت می شود.
  6. سپس بعد از 6 ماه مالکیت کامل آپارتمان به خریدار واگذار خواهد شد.

اجاره دادن آپارتمان در بوداپست

  • جمعیت بسیار دانشجویان خارجی و توریست، شرایط بسیار امنی را برای سرمایه گذاری در املاک بوداپست به وجود آورده است. اجاره دادن آپارتمان به دانشجویان و یا توریست ها، یکی از مطمئن ترین کسب و کار های رایج در مجارستان است.

    بازگشت سالانه سرمایه شما حداقل 6% خواهد بود و با توجه به ارزش روزافزون ملک در بوداپست، این یک فرصت فوق العاده است. در صورت اجاره دادن آپارتمان به مسافران از طریق وب سایت های Booking.com و Airbnb سود شما بسیار بیشتر خواهد شد.


برای مشاهده لیست آپارتمان های موجود و اطلاع از قیمت ها لطفا بر روی اینجا کلیک کنید.

رشته های تحصیلی

پزشکی در مجارستاناینجا کلیک کنیددندانپزشکی در مجارستاناینجا کلیک کنیدداروسازی در مجارستاناینجا کلیک کنیدفیزیوتراپی در مجارستاناینجا کلیک کنید
قبلی
بعدی

آخرین مطالب وبلاگ

مشاوره رایگان !

با ما تماس بگیرید !

شماره تماس

شبکه های اجتماعی


Facebook


Instagram


Telegram