داروسازی در مجارستان، بررسی شرایط و معرفی دانشگاه ها

می خواهید در اروپا به تحصیل در رشته داروسازی به زبان انگلیسی مشغول شوید؟ مجارستان بهترین انتحاب برای شماست! زیرا که ورود به دانشگاه های داروسازی در مجارستان بسیار آسان است و نیازی به مدرک زبان انگلیسی ندارد. همچنین، این دانشگاه ها از شهرت جهانی بالایی برخوردارند. اعتبار دانشگاه های داروسازی مجارستان به قدری بالاست که به راحتی بعد از اتمام تحصیل، می توانید وارد بازار کار در تمامی کشور های اروپایی شوید!

هزینه های تحصیل و زندگی در این کشور بسیار مقرون به صرفه می باشد. مجارستان از اعضای اتحادیه اروپا و کشوری بسیار امن برای تحصیل و زندگی است. در ادامه به بررسی شرایط ورود به دانشگاه ها و هزینه های آنها می پردازیم.

داروسازی در مجارستان

لیست دانشگاه های داروسازی مجارستان

دانشگاه های سملوایز (Semmelweise)، سِگد (Szeged)، پِچ (Pecs)، و دِبرسن (Debrecen) در مجارستان، از معتبر ترین مراکز آموزش علوم پزشکی در اروپای مرکزی محسوب می شود. برای کسب اطلاعات کامل درباره رشته ها و شهریه ها، روی دکمه های زیر کلیک کنید.

نحوه ورود به دانشگاه های داروسازی مجارستان

ورود تمامی دانشگاه ها در مجارستان، نیاز به پاس کردن امتحان ورودی دارد. خبر خوب این است که امتحان ورودی برای رشته داروسازی بسیار ساده می باشد! کافیست قبل از امتحان به مدت 1 یا 2 ترم در کالج مک دنیل در بوداپست تحصیل کنید. کالج مک دنیل (Mc Daniel College) دوره های آمادگی برای امتحان ورودی دانشگاه های داروسازی را نیز برگزار می کند.

هر آنچه که برای امتحان ورودی نیاز دارید به شما در این کالج بین المللی آموخته می شود. از برگزاری کلای های زبان گرفته تا تمامی درس های علوم تجربی. از این رو، نزدیک به 95% دانشجویان این کالج به راحتی این امتحان ورودی را پست سر می گذارند. جدا از آمادگی برای امتحان ورودی، تحصیل در این کالج شما را برای یک زندگی حرفه ای دانشجویی قبل از ورود به دانشگاه آماده می کند.

یک دیدگاه بنویسید

آدرس ایمیل شما منتشر نخواهد شد. فیلدهای الزامی با * نشان گذاری شده اند