رشته روابط بین الملل در دانشگاه متروپلیتن بوداپست مجارستان

این برنامه دانش آموزان را با عملکرد معماری جهانی حاکمیت غیرمتمرکز که امروز جهان را اداره می کند و تنش ها و گشودگی هایی که ایجاد می کند ، آشنا می کند. این به فارغ التحصیلان ما یک مزیت آشکار در دنیای پیچیده و سریع ما می بخشد و آنها را با دانش و مهارت لازم برای درک و استفاده از منطق درونی روابط جهانی ، پیش بینی جهتی که در آن توسعه می یابند ، و استفاده از آنها را به دست می آورد. فرصتهایی که این تغییرات به وجود می آورد. این برنامه دانشجویان را قادر میسازد تا با موفقیت و سهولت در جهانی جهانی به هم پیوسته و نه تنها توسط روابط دیپلماتیک بین کشورها بلکه از طریق زمینه های چند ملیتی ، نیروها و بازیگران شکل گیرند.

رشته علوم ارتباطات و رسانه

شرکت راهنمای مجارستان با شما را در گرفتن پذیرش کمک می کند. همین حالا برای آینده تحصیلی خود اقدام کنید و با ما تماس بگیرید.

تخصص

 • دیپلماسی و تخصص ارتباطات بین المللی
  این تخصص متخصصان سیاست بین الملل را آموزش می دهد که قادر به ترکیب مهارت های تحلیلی و تصمیم گیری موثر ، صداقت اخلاقی و تکنیک های ارتباطات پیشرفته هستند و بنابراین می توانند به راحتی راه خود را در جهان دیپلماسی و روابط اقتصادی بین المللی قرن 21 پیدا کنند. دوره های تخصصی بینش هایی را در مورد سیاست های امنیتی و مطالعات منطقه ای ، تجزیه و تحلیل سیاست خارجی ، معضلات اخلاقی سیاست بین الملل و شیوه های ارتباطی به روز در دیپلماسی و سایر زمینه های ارتباطات بین المللی ارائه می دهد. این تخصص شامل یک م componentلفه دیپلماسی مدل با مدل سازی عملکردهای داخلی سازمان های بین المللی و / یا تصمیم گیری های دولتی است ، و فرصتی را برای دانشجویان فراهم می کند تا مهارت های خود را در مذاکره ، استدلال ، تفکر انتقادی و استراتژی سیاسی تقویت کنند. این تخصص به ویژه برای افرادی که به دنبال کار به عنوان دیپلمات ، کارشناس سیاست خارجی ، کارمندان مدیریت دولتی یا متخصصان ارتباطات هستند ، توصیه می شود.
 • تخصص همکاری بین المللی توسعه
  این تخصص متخصصان را در زمینه همکاری های توسعه بین المللی آماده می کند. فارغ از گذراندن دوره های تخصصی در تئوری و عمل توسعه بین المللی ، دانشجویان مهارت های لازم را برای پیمایش موفقیت آمیز در زمینه گسترده تر مذاکرات بین المللی و روابط اقتصادی ، از جمله آشنایی با فرهنگ تجارت بین المللی و سیاست های عمومی کسب می کنند. دانش آموزانی که این تخصص را انتخاب می کنند همچنین یاد می گیرند که چگونه پروژه های خود را ایجاد کنند ، مدیریت کنند و آنها را تأمین مالی کنند و این فرصت را خواهند داشت که این مهارت ها را در یک ترم کار پروژه عملی کنند.


فقط در صورتی که حداقل 15 دانشجو بخواهند به این رشته بپیوندند ، تخصص ها راه اندازی می شوند

فرصت های شغلی

 • افسران و دیپلمات ها در بخش دولتی
 • فعالان بخش تجارت در خدمت نیازهای بازیگران در حاکمیت جهانی
 • تحلیل گران اتاق فکر و مشاوران سیاست
 • کارمندان اداره دولتی
 • کارمندان بخش NGO و بین المللی NGO
 • افسران در سازمان های بین المللی
 • اعضای گروه های حمایت از فراملی
 • کارمندان تنظیم کننده های خصوصی بین المللی

سرفصل های اصلی

مفاهیم و نظریه ها در سیاست بین الملل ، دیپلماسی ، سازمان های بین المللی ، حقوق بین الملل ، تاریخ روابط بین الملل مدرن ، تمدن ها در تاریخ جهان ، انسان شناسی فرهنگی جهانی ، علوم سیاسی ، فلسفه سیاسی ، سیاست های تطبیقی ، مبانی حقوق ، جامعه ، اقتصاد خرد ، اقتصاد کلان ، اقتصاد جهانی ، جهانی سازی و مناطق اقتصادی جهان ، آمارهای کاربردی ، ادغام اروپا ، پروتکل بین المللی و آداب و معاشرت ، مطالعات منطقه ای ، مقاله نویسی دانشگاهی ، روش تحقیق ، اطلاعات ، آموزش مهارت ها

توضیحات تکمیلی

طول تحصیل (کارشناسی): 6 ترم

هزینه هر ترم 2500 یورو

 

برای کدام دانشگاه می توانید اقدام کنید :