رشته طراحی گرافیک در دانشگاه متروپلیتن بوداپست مجارستان

در عصر انتشار دسک تاپ (DTP) ، طراحی گرافیک با حضور پررنگ محصولات فکری خود در زندگی روزمره ، چه در رسانه های آنلاین و چه آفلاین ، به ابتکاری ترین شاخه طراحی تبدیل شد.

چه چیزهایی را با یکدیگر قرار است فرا بگیریم ؟!

ما بر اساس شایستگی های شما کار می کنیم تا بتوانیم آنها را برآورده کنیم. شما صدا و سبک فردی خود را پیدا خواهید کرد. شما به گرافیک های نوآورانه ، زیبایی شناسانه ، هوشمند و تایپوگرافی متعهد خواهید شد. ما خلاقیت شما را به یک جریان آگاهانه هدایت خواهیم کرد تا بتوانید هم به طور مستقل و هم به صورت تیمی کار کنید.

شرکت راهنمای مجارستان با شما را در گرفتن پذیرش کمک می کند. همین حالا برای آینده تحصیلی خود اقدام کنید و با ما تماس بگیرید.

ساختار این رشته چگونه است ؟!

  • سال اول در مورد توسعه مهارت های دستی و رایانه ای ، یادگیری روش های سنتی و همچنین آخرین فن آوری های گرافیکی است. شما همچنین می توانید تصاویر ، جلدها ، پوسترهای هنری ، تصاویر ، آرم ها ، مارک ها و بسته بندی ها را طراحی کنید. ما همچنین بر مارک تجاری و هویت شرکتی تمرکز خواهیم کرد.
  • سال دوم در مورد طراحی کتاب و مجله ، ابزار تایپوگرافی ، استفاده مشترک از قلم ها و تصاویر خواهد بود.
  • در سال سوم شما بر روی گرافیک های تعاملی تمرکز خواهید کرد که در آخرین سیستم عامل های عصر دیجیتال ، طراحی وب پاسخگو ، برنامه های تلفن همراه ، طراحی UI و UX ظاهر می شوند.

تخصص

طراحی گرافیک: این تخصص را برای کسب دانش عملی در بیشترین مقیاس هم در سیستم عامل های سنتی طراحی گرافیک و هم در حوزه رسانه های جدید انتخاب کنید. شما قادر خواهید بود صدای خود را در هر پلت فرم طراحی گرافیکی از طریق وظایفی مانند زندگی پیدا کنید ، که می توانید از آنها در طراحی و کارهای خلاقانه خود بهره ببرید. ما شما را آماده می کنیم تا بتوانید بصورت بصری با زبان طراحی گرافیک در حرفه خود ارتباط برقرار کنید.

 

طراحی بسته بندی: اگر احساس می کنید پوشیدن مارک های صف کشیده شده در قفسه های فروشگاه با اشیای طراحی عملی و کاربردی ، تصاویر خلاقانه محصول ، بسته بندی های منحصر به فرد و خاص ، این تخصص را انتخاب کنید. تخصص ما بر دانش فن آوری های نوآورانه ، مواد زیستی ، امکان بازیافت و استفاده مجدد در زمینه فرهنگ بسته بندی ، که یکی از پیچیده ترین و خواستارترین زمینه های ارتباط تصویری است ، تأکید می کند.

 

توجه: تخصصها فقط در صورتي كه تعداد كافي از دانشجويان بخواهند به اين تخصص بپیوندند ، راه اندازی می شوند.

فرصت های شغلی

  • هنرمند مستقل به عنوان طراح گرافیک ، طراح بسته بندی ، تصویرگر
  • مدیر هنری ، طراح گرافیک در استودیوهای گرافیک ، آژانس های خلاقیت
  • تصویرگر ، ویرایشگر تصویر یا ویرایشگر DTP در رسانه های آنلاین و چاپی
  • طراح وب ، UI ، طراح UX

سرفصل های اصلی

علوم اجتماعی و ارتباطات بصری ، تایپوگرافی ، طراحی گرافیک و تاریخچه طراحی ، شیوه تایپوگرافی ، تئوری و روش روش طراحی گرافیک ، مطالعات و تکنیک های طراحی گرافیک ، نظریه های تصویر.

توضیحات تکمیلی

طول تحصیل (کارشناسی): 6 ترم

هزینه هر ترم 3400 یورو

طول تحصیل (کارشناسی ارشد): 4 ترم

هزینه هر ترم 3500 یورو

برای کدام دانشگاه می توانید اقدام کنید :