رشته علوم ارتباطات و رسانه در دانشگاه متروپلیتن بوداپست مجارستان

ارتباطات و رسانه ها جزئی جدایی ناپذیر از زندگی روزمره ما شده اند. آنها نه تنها برای کار ضروری هستند بلکه تقریباً در هر فعالیت قابل تصور نقش اساسی دارند. آخرین تحولات فناوری فرصتی را برای واکنش فوری به هر رویدادی فراهم می کند. بنابراین ، برنامه های جدید مانند فناوری مبتنی بر وب 2.0 برای ما از اهمیت فوق العاده ای برخوردار هستند.

موضوعات متمرکز بر خلاقیت ما نقش مهمی در ایجاد نمونه کارهای حرفه ای برای دانشجویان ما دارند. هدف ما انتقال دانش و مهارتهای عمیق مورد نیاز برای درک و تسلط بر ابزارهای ارتباطی مداوم در حال تحول در روحی است که دانش آموختگان را قادر می سازد از روشهای نوین ارتباطی و رسانه ها استفاده کنند به روشی مسئولانه ، دانش آموزان را برای رویارویی با هر چالش در آینده آماده می کند. .

رشته علوم ارتباطات و رسانه

شرکت راهنمای مجارستان با شما را در گرفتن پذیرش کمک می کند. همین حالا برای آینده تحصیلی خود اقدام کنید و با ما تماس بگیرید.

تخصص

  • رسانه یکپارچه
  • ارتباطات بین المللی

فقط در صورتی که حداقل 15 دانشجو بخواهند به این رشته بپیوندند ، تخصص ها راه اندازی می شوند.

فرصت های شغلی

  • روزنامه نگار ، سردبیر ، افسر مطبوعات ، سخنگو
  • موقعیت مدیریت سطح متوسط در روابط عمومی ،
  • تبلیغات و بازاریابی
  • فروشنده ، برگزار کننده رویداد
  • افسر امور بین الملل

سرفصل های اصلی

نظریه ارتباطات؛ تبلیغات و برنامه ریزی رسانه ای ؛ بازاریابی دیجیتال (بازاریابی رسانه های جدید و روند تبلیغات) ؛ نظریه و عمل روابط عمومی؛ مطالعات اجتماعی؛ ارتباطات شبکه ؛ ابزار چندرسانه ای ارتباطات خلاقانه اصول بازاریابی؛ بازار رسانه؛ قانون رسانه؛ آموزش مهارتهای رسانه ای.

کارگاه رسانه ای: کارگاه رسانه بستری برای دانشجویانی است که مایلند اشکال جدیدی از روزنامه نگاری و آینده نزدیک دنیای رسانه را کشف کنند. اگر می خواهید فضای چرخش یک تحریریه را بچشید ، آنچه “یک خدمه یک نفره” می تواند انجام دهد را امتحان کنید یا اینکه شما یک معتاد اخبار واقعی هستید ، بیشتر از همه در هواپیما استقبال می کنید. دانشجویانی که برای کارگاه رسانه کار می کنند ممکن است نام خود را به صورت چاپ شده در رسانه ملی ببینند.

توضیحات تکمیلی

طول تحصیل (کارشناسی): 6 ترم

هزینه هر ترم 2500 یورو

طول تحصیل (کارشناسی ارشد): 4 ترم

هزینه هر ترم 2600 یورو

برای کدام دانشگاه می توانید اقدام کنید :