رشته فیلم و رسانه در دانشگاه متروپلیتن بوداپست مجارستان

شما می توانید دانش نظری و عملی جامعی در زمینه تصاویر و تصویرسازی سنتی کسب کنید و همچنین دنیای تصاویر الکترونیکی ، فیلم های متحرک و رسانه ها را مطالعه کنید. دپارتمان ما بنیادی محکم برای دانش آموزان جهت یافتن راه خود در دنیای بصری سنتی و دیجیتالی ارائه می دهد. علاوه بر ژانرهای کلاسیک تصویربرداری ، شما می توانید با فیلم های سینمایی ، چندرسانه ای و بخش های تعاملی نمایش بصری آشنا شوید.

در طول دوره ، شما تصویری کلی از فرصتهای نظری و عملی فیلم سازی و بینشی در بخشهای خاصی از این حرفه خواهید گرفت.

با پایان دوره ، شما یک دانش نظری و عملی ایمن در مورد ویژگی های ارتباط تصویری خواهید داشت و می توانید فیلم بسازید. با توجه به آموزش عملی گسترده ، مطمئناً منطقه ای را پیدا خواهید کرد که نزدیک ترین شخصیت و علایق شما باشد.

شرکت راهنمای مجارستان با شما را در گرفتن پذیرش کمک می کند. همین حالا برای آینده تحصیلی خود اقدام کنید و با ما تماس بگیرید.

ساختار این رشته چگونه است ؟!

  • در طول تمرین هنری فیلم متحرک ، شما با آیین نامه های ترکیب دراماتیک ، ویرایش و تولید آشنا می شوید.
  • در ترم های تکنیک فیلم متحرک ساخته شده بر روی یکدیگر ، شما با زبان فرم فیلمسازان ، فیلمبردار و کارهای ویرایش صدا آشنا خواهید شد.
  • شما این فرصت را خواهید داشت که با یک دوربین یا چند دوربین عکسبرداری کنید ، مهمترین نرم افزار پس از تولید را به دست بیاورید و ژانرها و نقش های مختلف فیلم های سینمایی را امتحان کنید.

فرصت های شغلی

  • سازنده فیلم متحرک در موسسات متخصص ارتباطات جمعی و رسانه ها
  • در فیلم پس از تولید
  • به عنوان سازمان دهنده تولید برنامه در دبیرخانه ها
  • سازنده فیلم متحرک که برای کارشناسان تبلیغات و روابط عمومی کار می کند

سرفصل های اصلی

تئوری فیلم ، تاریخچه تصاویر متحرک ، تمرین هنر فیلمبرداری ، فناوری های فیلمبرداری (فیلمبردار – مطالعات کارگردانی و نوشتن ، روش صدا ، پس از تولید فیلم) ، تجزیه و تحلیل و تمرین مطالعه بصری

توضیحات تکمیلی

طول تحصیل (کارشناسی): 6 ترم

هزینه هر ترم 3500 یورو

برای کدام دانشگاه می توانید اقدام کنید :