رشته مهندسی مکانیک در مجارستان؛ شرایط و توضیحات درباره تحصیل در این رشته

برنامه مهندسی مکانیک در دانشگاه صنعتی بوداپست از سال 1863 آغاز شد و اندکی بعد دانشکده مهندسی مکانیک تاسیس شد و در سال تحصیلی 72/1871 شروع به کار رسمی کرد. دانشکده فقط به سابقه مداوم ، مترقی و بیش از 140 ساله خود افتخار می کند و اکنون برنامه های کارشناسی و کارشناسی ارشد را به دو زبان مجارستانی و انگلیسی ارائه می دهد. برای بیش از پنج سال ، دانشکده مهندسی مکانیک یک دوره کارشناسی کارشناسی 7 ترم را به زبان انگلیسی ارائه داده است. برنامه جدید تحصیلات تکمیلی دو ساله به زبان انگلیسی ، منجر به دریافت مدرک کارشناسی ارشد در فوریه 2009 ، و دانش آموزان می توانند تحصیلات خود را یا در پاییز و در ترم بهار آغاز کنند. برنامه های تحصیلات تکمیلی دانشگاهی و تحقیقاتی ، که معمولاً طی سه تا چهار سال به پایان می رسند ، برای کسانی که قبلاً مدرک کارشناسی ارشد دارند و مایل به ادامه تحصیل در مقطع دکترا هستند ، در دسترس است.

مهندسی مکانیک در مجارستان

برنامه کارشناسی دانشکده مهندسی مکانیک برای ادامه یک سنت برتری طراحی شده است:

  • ارائه دانش مستدل و گسترده که فارغ التحصیلان این دانشکده می توانند بلافاصله در کار خود اعمال کنند و همچنین به عنوان پایه ای برای ادامه تحصیل استفاده کنند. و
  • مهندسان ذیصلاح فارغ التحصیل که نه تنها استاد حرفه خود هستند ، بلکه دارای یک فلسفه اخلاقی مهندسی مبتنی بر، دقت و قابلیت اطمینان و همچنین احترام به عنصر انسانی هستند.

اهداف برنامه های کارشناسی ارشد و دکترا به شرح زیر است:

  • برای آموزش مهندسین مکانیک خلاق و مبتکر که می توانند مهارت های مهندسی و دانش را که از علوم طبیعی به دست آورده اند در سطح پیشرفته به کار گیرند. و
  • برای توسعه رهبران در تحقیق و توسعه مهندسی.

 

دوره های برنامه کارشناسی ارشد مهندسی مکانیک با آن دسته از مشکلات مهندسی مکانیک وابسته به زمان سروکار دارند که به طور معمول برای دستیابی به روشهای مداوم در حال توسعه مهندسی محاسبات ، نیاز به مدلسازی کارآمد وظایف است.

 

دانشکده ما تعالی آموزش مهندسی خود را که ریشه در آن دارد و از موقعیت منحصر به فرد خود در تصمیم گیری آموزش و رهبران فناوری فردا کاملاً آگاه است ، ارائه می دهد. هدف ما در طول دوره آموزش این است که فارغ التحصیلان خود را واجد شرایط کنیم تا به عنوان حل کننده های مساله با مهارت ، ارتباطات خوب ، تیم های عالی ، رهبران پروژه موفق و – بالاتر از همه – شرکت کنندگان اخلاقی جهان پیرامون خود – چه در سطح محلی و چه در سطح جهانی.

دانشگاه صنعتی BME بوداپست، مجارستان

دانشگاه BME

شرکت راهنمای مجارستان شما را در گرفتن پذیرش کمک می کند. همین حالا برای آینده تحصیلی خود اقدام کنید و با ما تماس بیگیرید.

توضیحات تکمیلی

مدت زمان تحصیلات BSC: 3.5 سال (7 ترم)
مدت زمان تحصیلات MSC: 2 سال (4 ترم)

برای کدام دانشگاه می توانید اقدام کنید :