رشته معماری در مجارستان؛ شرایط و توضیحات درباره تحصیل در این رشته

رشته معماری دانشگاه صنعتی بوداپست بر آموزش متخصصان بسیار حرفه ای در مهندسی معماری متمرکز است که از پیامدهای اجتماعی و فرهنگی حرفه خود آگاه هستند. بر قابلیت پذیری تأکید می شود تا دانشجویان دانش و توانایی اساسی را در هر زمینه معماری ممکن کسب کنند و بتوانند در یک بازار کار بسیار رقابتی و در هر حوزه مشاوره ، ساخت و مدیریت مرتبط با ساختمان یا طراحی کار پیدا کنند. این برنامه 5 ساله به زبان انگلیسی مستقیماً به مدرک کارشناسی ارشد معماری و مهندسی معماری (Dipl. Ing. Arch.) منتهی می شود ، اما فارغ التحصیل شدن به عنوان لیسانس معماری نیز امکان پذیر است. مدرک کارشناسی را حداقل در چهار سال ، مدرک کارشناسی ارشد را در حداقل پنج سال تحصیل می توان دریافت کرد.

معماری در مجارستان

فارغ التحصیلان دانشکده معماری برای طیف گسترده ای از مشاغل معماری واجد شرایط هستند:

  • طراحی ، ساخت و نگهداری ساختمانهای مسکونی ، عمومی ، صنعتی و کشاورزی ؛
  • بازسازی و حفظ آثار تاریخی ؛
  • طراحی شهری و برنامه ریزی اسکان؛
  • و اداره کلیه این فعالیتها

دانشگاه صنعتی BME بوداپست، مجارستان

دانشگاه BME
دانشگاه صنعتی بوداست

برنامه های درسی بر اساس متد های سوئیسی و آلمانی تنظیم شده است. دانشکده این سنت ها را در 40 سال گذشته حفظ کرده است ، اما ابعاد اضافی اروپایی و بین المللی را از طریق سخنرانان مهمان از خارج از کشور ، دوره های کوتاه موضوعی ، سمینارهای کارگاهی و برنامه های تبادل فراهم می کند. برنامه پنج ساله دانشکده معماری که به زبان انگلیسی تدریس می شود مطابقت کامل با برنامه پنج ساله ارائه شده به زبان مجارستانی دارد که پس از دو سال تمرین و تجربه برای دسترسی به عنوان EUR-ING پذیرفته می شود.

شرکت راهنمای مجارستان شما را در گرفتن پذیرش کمک می کند. همین حالا برای آینده تحصیلی خود اقدام کنید و با ما تماس بیگیرید.

توضیحات تکمیلی

طول تحصیل (MSC): 5 سال (10 ترم)

دانشجویانی که مدارک BSc را در مدارس معماری دیگر کسب کرده اند می توانند به برنامه Master بپیوندند. برنامه ها متناسب با تحصیلات قبلی و نیازهای ویژه آنها خواهد بود. به طور کلی آنها در دو سال آخر برنامه 5 ساله پذیرفته می شوند و حداقل 120 اعتبار باید جمع کنند. این مطالعات طیف گسترده ای از موضوعات پیچیده طراحی و موضوعات انتخابی را در سه جهت گروه بندی می کند:

  • طراحی سازه ای – ساختمانها و سایر سازه ها.
  • طراحی معماری – ساختمانهایی با عملکردهای مختلف ، فضای داخلی و محیط اطراف آنها ؛ حفاظت از بناهای تاریخی.
  • برنامه ریزی شهر – طراحی شهری ، برنامه ریزی و مدیریت اسکان

برای کدام دانشگاه می توانید اقدام کنید :